Kapıda Ödeme
Kapıda Ödeme Sistemi İle Alışveriş

Firmamızdan ilk kez alışveriş yapan müşterilerimize kapıda ödeme ile ürün gönderimi yapılmamaktadır.

Kapıde ödeme ile gönderilen ürünlerin bedeli kapıda nakit olarak tahsil edilmektedir. Kredi kartı ile ödemeniz mümkün değildir.

Kişiye özel olarak imal edilen ürünler hiç bir şekilde kapıda ödeme olarak gönderilmemektedir.

Dekorasyonkrali.com gerekli durumlarda ürün bedelinin %20 sini ve kargo bedelini peşin olarak talep edebilir.

Ürün ödemesini kapıda ödeme olarak seçtiğinizde ürün bedeline ek olarak standart kargo ücreti + 9 tl kapıda ödeme ücreti tahsil edilmektedir.

Kapıda ödeme ile verilen siparişlerde, sipariş esnasında tarafınıza bildirilen tutar kargo görevlisi tarafından peşin olarak tahsil edilir.

Kapıda ödeme ile verilen siparişleri teslim almak zorunludur. Teslim alındıktan sonra ürünleri 7 gün içerisinde iade edebilir yada değiştirebilirsiniz.

Kapıda ödeme ile verilen siparişleri gönderip göndermemek firmamızın tasarrufundadır. Genellikle ilk kez alışveriş yapan müşterilerimize kapıda ödeme ile ürün gönderi yapılamamaktadır.

Kapıda ödeme ile tarafınıza ulaştırılan ürünlerde kargo görevlisi ödemeyi aldıktan sonra ürünü teslim etmektedir. Ödeme yapmadan kargoyu açma gibi bir olasılığınız yoktur. Bu konuda kargo görevlilerine baskı yapılmaması rica olunur.

Kapıda ödeme ile verilen siparişlerde, siparişlerinizin hazırlanmasına başlanmadan önce, siparişi veren müşterilerimizle telefon görüşmesi gerçekleştirilmektedir.

Tüm görüşmeler kayıt altına alınmaktadır. Sipariş vermeden önce ürünleri teslim alma zorunluluğunuz olduğunu unutmamalısınız.

Kapıda ödeme ile sipariş vererek kargo teslimatı esnasında ürünü teslim almamanız, kargo görevlisine kapıyı açmamanız, kargonuzu takip etmemeniz gibi olumsuz durumlarda, ürün fatura bedeli tutarınca müşteriden tahsilat yoluna gidilmektedir.

Kapıda ödeme sisteminde haksız kullanım yoluna başvuranlar hakkında her türlü hukuki yaptırım ürün bedeline bakılmaksızın yapılmaktadır.